Poznaj nas bliżej

O nas

 

Witam Cię bardzo serdecznie! 


Nazywam się Daria Siódmak. Jestem położną.

Tytuł ten otrzymałam kończąc studia położnicze I stopnia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.  Już wtedy interesowałam się specyfiką szkoły rodzenia, ponieważ swoją pracę licencjacką napisałam na temat metod edukacji w szkołach rodzenia.

Po otrzymaniu dyplomu rozpoczęłam pracę w szpitalu w Wieluniu na oddziale noworodkowym z intensywnym nadzorem z pododdziałem patologii noworodka. 

Następnie w lipcu 2019 roku uzyskałam tytuł magistra położnictwa, kończąc tym samym studia położnicze II stopnia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jako motyw swojej pracy magisterskiej wybrałam bardzo kontrowersyjny temat jakim są szczepienia ochronne wykonywane u dzieci. Obecnie przygotowuję się do podjęcia specjalizacji położniczo-ginekologicznej. 

Mój zawód wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji, dlatego ukończyłam wiele kursów i szkoleń. Często też uczestniczę w konferencjach. 
Jestem założycielką  Studia Świadomego Rodzicielstwa i zwolenniczką Fundacji Rodzić po Ludzku. Jestem pasjonatką porodów naturalnych. Wspieram kobiety karmiące piersią i rodzicielstwo bliskości. Zainicjowałam również pierwsze w Wieluniu warsztaty chustowe.

Szanuję jednak wybory rodziców i w razie potrzeby służę pomocą w rozwiązywaniu problemów, które staną na ich drodze. 

Moim marzeniem od zawsze było stworzenie kompleksowego miejsca, które będzie przyjazne kobietom w każdym wieku, parom spodziewającym się dziecka i noworodkom, aby zapewnić im jeszcze lepszy start w życie i zminimalizować stres jaki związany jest z porodem.  

To wszystko zainspirowało mnie do stworzenia Studia Świadomego Rodzicielstwa. 

Studio Świadomego Rodzicielstwa to nie tylko Szkoła Rodzenia, to miejsce gdzie znajdziecie porady takich specjalistów jak: położna, lekarz ginekolog-położnik, psycholog, dietetyk, doradca laktacyjny oraz fizjoterapeuta. 

Położnictwo to nie tylko moja praca, ale także ogromna pasja i fascynacja nowym życiem. 

Zapraszam wszystkie kobiety ciężarne oraz ich partnerów to świadomego przygotowania się na przyjście nowego członka ich rodziny!!
 

Szkoła Rodzenia Wieluń
Szkoła Rodzenia Wieluń
Szkoła Rodzenia Wieluń

Szkoła Rodzenia Wieluń

Szkoła Rodzenia Wieluń

Strona stworzona przez SocialAde.

Zadzwoń: +48 782 616 633

 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

Szkoła Rodzenia Wieluń Poradnia Laktacyjna Wieluń
Szkoła Rodzenia Wieluń Poradnia Laktacyjna Wieluń
Szkoła Rodzenia Wieluń Poradnia Laktacyjna Wieluń